فرمانده سپاه شهرستان سرعین:

پیام تشکر فرمانده سپاه سرعین از مردم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرعین طی پیامی صمیمانه در پی حضور گسترده مردم ولایتمدار شهرستان در انتخابات ۱۱ اسفند ماه تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «افق سرعین»، به نقل از روابط‌عمومی سپاه ناحیه شهرستان سرعین شاپور حسن‌زاده طی پیامی صمیمانه در پی حضور گسترده مردم ولایت‌مدار شهرستان در انتخابات ۱۱ اسفندماه تشکر کرد.

 متن پیام فرمانده سرعین به این شرح است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

 مردم شریف و شهیدپرور و آگاه و ولایت‌مدار شهرستان سرعین؛ مشارکت باشکوه و پر از شور و شعورتان، در این برههٔ تاریخی از زمان، در دوازدهمین دورهٔ انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دورهٔ مجلس خبرگان رهبری، علاوه بر موقعیت‌شناسی نافذ، بصیرت‌افزایی ژرف، نشانه‌ای آشکار از استحکام پایه‌های مردم‌سالاری اسلامی و دل‌بستگی عمیق به نعمت بزرگ انتخابات در تعیین سرنوشت خود در این دیار مقدس بوده است و بابت این حماسهٔ سترگ شکرگزار درگاه پروردگار عالمیان بوده و سجده شکر را به‌جای می‌آوریم.

بی‌شک گام‌های استوار، عزم راسخ و مشارکت پرشور و شعور مردان و زنان غیور و همیشه در صحنهٔ سرعین سرافراز در جشن ملی انتخابات که با درک صحیح از شرایط حساس فعلی و در لبیک به ندای خیرخواهانهٔ رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) همراه بود، حماسه‌ای ماندگار و به‌یادماندنی رقم زد که سربلندی کشور عزیزمان را قوت بخشید و دشمنان قسم‌خوردهٔ ایران اسلامی را مأیوس و ناامید ساخت.

ضمن ادای احترام به ارواح طیبه شهدا که با نثار خون پاکشان، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای همهٔ ما به ارمغان آوردند، از حضور گسترده و باصلابت مردم بااخلاص، متعهد و انقلابی شهرستان، صمیمانه تقدیر و تشکر داشته و از درگاه خداوند قادر متعال سلامتی و سربلندی ملت و نظام اسلامی و کشور عزیزمان را مسئلت می‌نمایم.

انتهای خبر/