همزمان با ماه ضیافت الهی برگزار شد؛

محفل انس با قرآن کریم در روستای آتشگاه

همزمان با ماه ضیافت الهی، محفل انس با قرآن کریم در روستای آتشگاه شهرستان سرعین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «افق سرعین»، شامگاه امروز محفل نورانی انس با قرآن کریم به همراه برنامه تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید توسط قاریان ممتاز بین المللی،  با حضور مسئولان شهرستانی، سخنرانی امام جمعه شهرستان سرعین و سفره افطاری در امام زاده عبدالله اکبر روستای آتشگاه برگزار شد.

امام جمعه سرعین گفت: خداوند کار خیر را برای ما رقم می زند ما نمی دانیم چه کاری برای ما خوب یا چه کاری به ضرر ما است و به همین دلیل خداوند بهترین کار و پیش بینی هارا برای ما رقم می زند.

شیرعلیپور ادامه داد: حضرت موسی(ع) توانست شخص مورد نظر خود را ملاقات کند، موسی پس از دیدن خضر تقاضای همراهی و شاگردی او را کرد؛ خضر به‌جهت این‌که موسی تحمل همراهی با خضر را ندارد و نمی‌تواند بر کارهای خضر که حکمت‌شان را نمی‌داند، صبر کند، با این درخواست مخالفت کرد، در نهایت با این شرط که موسی(ع) از چیزی پرسش نکند، همراهی این دو اتفاق افتاد.

وی گفت: ما باید به خواست و اراده خداوند اعتماد داشته باشیم که در هر کار خداوند مهربان برای ما خیر، برکت و یا مسئلت الهی نهفته است که ما از این موارد بی خبر هستیم و همین امروز رو میبینیم و به فردا توجه نمی کنیم.

انتهای خبر/