پیام تسلیت به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع):

پیام فرمانده سپاه سرعین به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین (ع)

فرمانده سپاه شهرستان سرعین به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) در پیامی این مناسبت را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «افق سرعین»، پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرعین به مناسبت ایام لیالی قدر و شهادت حضرت علی (ع) و روز جمهوری اسلامی، متن پیام بدین شرح است.

بسم‌الله الرحمن الرحیم
از آسمان باران انا انزلنا بر فرق زمین می بارد…
مولای متقیان، امام علی (ع) فرزند کعبه و اولین شهید محراب تاریخ اسلام، حقیقتی بزرگ بود که به گواه قلم تاریخ‌نویس، در کل دوران زندگی، کردارش سرشار از حق‌گرایی، حق مدارى و حق‌گستری است؛ به‌ویژه که در روزگار کوتاه حکومتش، زیباترین چهره انسانىِ حکومتِ مبتنى بر ارزش‌های انسانى را به نمایش گذاشت؛ اما این منش کام دشمنان را تلخ کرده و عزم خود را در پیشبرد اهداف پلید خود جزم نمودند که به شهادت مردی منجر شد که وصی و ولی پیغمبر در غدیر خم لقب گرفت. آنان که می‌خواستند نور خدا را خاموش کنند، نمی‌دانستند که اراده الهی، بر ماندگاری نام مبارک علی علیه‌السلام استوار است و می‌بینیم که همچنان . کردار و گفتار امام مؤمنان، چراغ راه مردان خدا و حق جویان و یکتاپرستان جهان است.

با تأسی به آموزه‌های اسلام ناب محمدی(ص). ملت ایران، در یوم‌الله دوازدهم فروردین ۱۳۵۸ طومار نظام سلطنتی را در هم پیچید و تأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی بارأی بی‌نظیر مردم انقلابی ایران و آرای ۹۸.۲ درصد رخ داد که وجه تمایز این یوم‌الله در تأسیس حکومتی است که پویایی و کارآمدی اسلام ناب را برای تأسیس یک نظام مردم‌سالار واقعی به اثبات رساند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، توفیق بهره‌مندی از عنایات ویژه حضرت حق را در شب‌های قدر از خداوند منان مسئلت نموده و ایّام مصیبت شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه‌السلام را تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و در سالی که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» مزین شده است، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و شهدای گرانقدر، عهدی دوباره می‌بندیم که همراه آحاد بسیجیان شهرستان.با همدلی و تلاش مضاعف گام‌های مؤثری را در جهت حرکت به‌سوی فتح قله‌های پیشرفت و ترقی برداشته و با اهتمام جدی در مسیر تحقق شعار امسال قدم برداریم.

انتهای خبر/