همزمان با 45 امین جشن انقلاب اسلامی انجام گرفت؛

حماسه حضور ۲۲ بهمن در سرعین برگزار شد

مردم شهید پرور سرعین با حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی، آمادگی خود برای شرکت حداکثری در انتخابات را به تصویر کشیدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «افق سرعین»، پیش از ظهر امروز با حضور مسئولین شهرستانی،دانش آموزان ،دانشجویان، اهالی شهید پرور سرعین در میدان دانش راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن را به طرف مسجد جامع شروع کردند.

کودکان دست در دست پدر مادرشان با فریادهای مرگ بر امریکا شعور و هیجان عظیمی را خلق کرده بودند.

سخنرانی راهپیمایی

حجت الاسلام و المسلمین هادی پیری گفت:  ۴۵امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و درود و سلام‌وصلوات می‌فرستم به امام شهدا، شهدای انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس روز ۲۲ بهمن جلوه اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: ما در روز ۲۲ بهمن جشن و تجدید بیعت می‌کنیم با امام خمینی (ره)، رهبر انقلاب، شهدای انقلاب، عرض ارادت خود را به این بزرگان رسانده و تجدید بیعت می‌کنیم.

مسئول گروه جهادی انصارالمهدی (عج) گفت: هدف ما از ۲۲ بهمن ۴ مورد است، یک تعظیم شعائر، اگر ما با حضور خود مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل می‌گویم و دشمن را عصبانی می‌کنیم تعظیم شعاعر است

مورد دوم هدفی که ما پیروزی ۲۲ بهمن و راهپیمایی داریم زنده نگه‌داشتن ایام‌الله است که در ۲۲ بهمن یاد و خاطره این روز را گرامی بداریم

هادی پیری افزود: سومین مورد یاری نظام و رهبری است اگر امروز ما در روز ۲۲ بهمن شعار می‌دهیم عیناً تجدید بیعت با آرمان‌های امام شهدا و شهدای انقلاب است

مسئول گروه جهادی انصارالمهدی (عج) گفت: چهارمین مورد از راهپیمایی ۲۲ بهمن عصبانی کردن دشمن است قران می‌فرمایید با غیض و عصبانیت می‌میرند مرحوم شهید آیت‌الله بهشتی می‌گوید امریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر انشا الله امام شهدا و شهدای انقلاب را از ما راضی و خشنود باشند.

انتهای خبر/