امام جمعه و فرماندار شهرستان سرعین:

دیگر بار شمیم شهادت‌ از کوی بهشت وزیدن گرفت

امام جمعه و فرماندار سرعین در پیامی مشترک حمله رژیم منحوس صهیونیستی به ساختمان‌ کنسولگری ایران در دمشق را ‌محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«افق سرعین»، امام جمعه و فرماندار سرعین در پیامی مشترک حمله رژیم منحوس صهیونیستی به ساختمان‌ کنسولگری ایران در دمشق را ‌محکوم کردند.

متن پیام بدین شرح است:

دیگر بار شمیم شهادت‌، در روز شهادت مولی الموحدین امیرالمؤمنین علی (ع) از کوی بهشت وزیدن گرفت. این‌بار همرزم حاج قاسم، فرمانده شجاع دلیرمردانِ تیپ ۴۴‌ حضرت قمربنی‌هاشم(ع) به سوی حضرت حق پرواز کرد و با پیوستن به یاران شهیدش به آرزوی دیرینه خویش رسید.

سرداران رشید و مجاهدی که در این حمله تروریستی به شهادت رسیدند ، لایق و جویای شهادتی اینچنین بودند و سال های سال در جستجوی شهادتی چون مولایشان یا حسین و یا علی ذکر زبانشان بود و در روز شهادت مولای موحدان و سر سلسله شجاعان تاریخ غرق در خون مانند حضرت حیدر کرار ترور شدند، این شریفان لیاقت اینگونه عروج با شکوهی را داشته و به مولایشان پیوستند.

بی‌شک این حمله ددمنشانه که مغایر با قوانین بین‌المللی و تعدی به حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است بی‌پاسخ نخواهد ماند و این رژیم منفور و سفاک با پاسخ کوبنده و انتقام‌جویانه جبهه مقاومت به سختی تنبیه خواهد شد.

اینجانبان ضمن محکومیت این عمل وحشیانه، عروج ملکوتی این مجاهدان راه حق را به فرمانده معزز کل قوا، رهبری عزیز حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، مردم ولایتمدار ایران اسلامی، شهرستان سرعین، رزمندگان جبهه مقاومت در منطقه و خانواده محترم شهیدان والامقام این حادثه تروریستی، تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم.

انتهای خبر/