رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل مطرح کرد؛

 عملکرد آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز سرعین ستودنی است

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل گفت: عملکرد آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین ستودنی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «افق سرعین»، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سرعین در دیدار نوروزی مدیر آموزش و پرورش و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین با رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل مطرح شد: وحدت رویه و انسجام و همدلی آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین الگویی برای تمامی مجامع خیری استان است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سرعین؛ جواد قرآن نویس در این دیدار ضمن تاکید بر اینکه عملکرد آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین در سطح استان ستودنی، بی نظیر و شایسته تجلیل است؛ اظهار کرد: وحدت رویه و همدلی فی مابین آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین نیز الگویی برای  ادارات آموزش و پرورش و مجامع خیری مدرسه ساز  سایر شهرستان‌ها است.

قرآن نویس از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز استان با همکاری مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل و مجمع خیرین مدرسه ساز  آموزش و پرورش شهرستان سرعین خبر داد و افزود: مقدمات لازم برای برگزاری این جشنواره در حال تمهید است.

وی در پایان بر پرهیز مجمع های خیرین مدرسه ساز برخی از شهرستان ها از سیاست زدگی تاکید کرد.

مسعود موسی زاده، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این مجمع پرداخت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان در ادامه جلسه ضمن تشریح اهم اقدامات و توفیقات آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ افزود: در راستای احترام به حسن عمل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین این مدیریت جهت کیفیت بخشی و ارتقا بازدهی تعلیم و تربیت شهرستان سرعین اقدام به طرح ریزی افق ۱۴۰۵ در قالب ۶ نهضت کرد که تا کنون قریب به اتفاق موارد مد نظر محقق شده‌اند.

سجاد گلی افزود: هوشمند سازی بیش از ۵۰ درصد مدارس با جذب اعتبارات ملی و همچنین کسب جایگاه سوم میانگین نمرات امتحان نهایی در کنار جایگاه اولی نمرات رشته انسانی از جمله توفیقات این مدیریت در بازه زمانی مذکور است.

در پایان با اهدای تندیس یاد بود از رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل تجلیل شد.

انتهای خبر/